Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy
mindig elsőkézből kapjon információt
szervezetünk híreiről
E-mail cím:

feliratkozás leiratkozás
 
 
 
 
twitter MySpace Facebook

MKSZ Jubileumi Knock Down Magyar Bajnokság 2012
Nevezési súlycsoport összesítés:
70kg:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Keller Tamás 21323 Csepeli Padaván SE 1.dan 1987
2 Bíró Gergely 12813 Csepeli Padaván SE 1.kyu 1988
3 Beszteri Attila 6172 Jászberényi Yakuzák SE 2.kyu 1989
4 Takács Bence 5730 Honvéd Zrínyi SE 4.kyu 1990
5 Gál Csaba 15878 Power SE (Abony) 1.dan 1989
6 Magyar Zoltán 27334 Castrum SC Kapuvár 1.dan 1986
7 József Kristóf B004659 Nagyatád 1.kyu 1992
8 Nagy Péter 37721 Szolnoki Bajnokok SE 4.kyu 1977
9 Pető Krisztián 2823 Victory Martfű 2.dan 1982
10 Szűcs Ádám 25349 Victory Martfű 3.kyu 1992
11 Tátrai Ádám 28062 Victory Martfű 2.kyu 1987
12 Járfás Kristóf 33752 Budai Harcművész SE 3.kyu 1991
13 Rózsa Gábor 8659 Fight Team HSE 1.dan 1986
14 Szalai Milán 000929 IKO 3.kyu 1994
15 Kocka Szabolcs 000094 IKO 1.dan 1994
16 Ábel Dávid 000056 IKO 1.dan 1991
17 Kovács Szabolcs 000834 IKO 2.kyu 1989
18 Spéder István B005316 Sopron Kamikaze 2.dan 1988
19 Pallagi László 19852 Karcagi SE 1.dan 1990
20 Rapi Balázs 14314 Oyama Dojo SE 4.kyu 1992
21 Ifj. Zsiga Zsolt KD0003 Orosháza KKSZK 2.dan 1992
22 Ábel Máté 000057 IKO 1.dan 1993
80kg:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Páhi Tamás 134 Tapolca VSE 2.dan 1982
2 Ördög Balázs 104 Tadashi HSE 1.dan 1987
3 Gudmon Gábor 110 Tadashi HSE 1.dan 1985
4 László Róbert B006902 Alba Regia SC 1.kyu 1994
5 Marton Szabolcs 35708 Eger 1.dan 1991
6 Berczédi Dénes 31874 Eger 4.kyu 1988
7 Oláh Gergő 32978 Kyo Hungária SE 1.kyu 1991
8 Kovács Mihály 27736 Kyo Hungária SE 4.kyu 1993
9 Zilahi Tamás 4391 Stabilitás 1.dan 1980
10 Kapitány Tamás 6 Honbu Dojo Baja 1.dan 1988
11 Moczó András 18 Honbu Dojo Baja 2.kyu 1988
12 Fülöp József 33 Honbu Dojo Baja 4.kyu 1988
13 Oláh Dániel 25190 Kisvárda 1.dan 1989
14 Kovács Balázs 6198 Budai Harcművész SE 2.dan 1984
15 Váczi Zoltán 2859 Budai Harcművész SE 2.dan 1981
16 Kecskeméti Gábor MSGY02 Musashi Dojo 4.kyu 1988
17 Kiss Rezső 2880 Harcosok Klubja Nagykőrös 2.kyu 1969
18 Garab Gergely 27847 Castrum SC Kapuvár 3.kyu 1992
19 Laszli Bálint 36973 Kamikaze Dojo 4.kyu 1991
20 Papp Gergely 35717 Szolnoki Bajnokok SE 1.kyu 1990
21 Kiss Tibor 41293 Szolnoki Bajnokok SE 1.dan 1976
22 Wiszler Csaba 29119 Victory Martfű 2.kyu 1993
23 Tóth Marcel 5710 Fight Team HSE 1.dan 1992
24 Kui Gábor 000931 IKO 1.kyu 1987
25 Szendrey Péter 000944 IKO 2.dan 1975
26 Koltai Gábor 000301 IKO 3.dan 1976
27 Polacsek Zoltán 2510 Sopron Kamikaze 4.dan 1969
28 Németh Péter B002554 Sopron Kamikaze 2.kyu 1976
29 Kiss Norbert MK004 Seiken STKE 1.kyu 1986
30 Czirják Sándor B002966 Berettyó Budo SE 1.dan 1985
90kg:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Apáti Sándor 107 Tadashi HSE 1.dan 1987
2 Kollár Dániel B005737 Alba Regia SC 3.kyu 1991
3 Niederkirsner Krisztián 10958 Stabilitás 2.kyu 1986
4 Óvári Máté 8240 Honvéd Zrínyi SE 2.kyu 1988
5 Ujlaky Csaba 7776 Bushido SE 2.dan 1989
6 Varga Dániel 33425 Soproni MAFC 3.kyu 1992
7 Takács Roland 93102 Pagoda SE 1.dan 1985
8 Mercz Attila 35451 Szolnoki Bajnokok SE 1.kyu 1993
9 Lukács Márton 39489 Szolnoki Bajnokok SE 4.kyu 1987
10 Balogh Zsolt 15148 Victory Martfű 2.dan 1988
11 Pethő Gergő 30160 Fight Team HSE 1.kyu 1990
12 Szudi Ferenc 6009 Full-Contact Szolnok 3.kyu 1994
 +90kg:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Uicz Béla 12815 Csepeli Padaván SE 1.kyu 1992
2 Hacskó László 4365 Jászberényi Yakuzák SE 1.dan 1980
3 Bachman Tamás 31986 Alba Regia SC 4.kyu 1980
4 Sütő Tamás 213 Tata 1.kyu 1985
5 Szilvássy Gábor 30825 Stabilitás 1.kyu 1972
6 Vincze László 8 Honbu Dojo Baja 2.dan 1988
7 Karagity Ábel 39 Honbu Dojo Baja 4.kyu 1992
8 Orbán Tibor 9 Honbu Dojo Baja 2.dan 1986
9 Bene Gergő 17626 Harcosok Klubja Nagykőrös 1.kyu 1992
10 Kozák Péter 28943 Castrum SC Kapuvár 4.kyu 1992
11 Mórocz József 38230 Kamikaze Dojo 1.dan 1974
12 Balla János 16812 Victory Martfű 1.dan 1989
13 Kovács Sándor 27623 Victory Martfű 1.kyu 1988
14 Petrovánszki Roland 19355 Banzai KKK 3.kyu 1980
15 Orosz Dávid 000941 IKO 1.dan 1990
16 Tóth Attila IBK01 Seiken STKE 1.dan 1987
17 Nagy István 19910 Karcagi SE 1.kyu 1982
18 Dr. Nagy Attila 25881 Berettyó Budo SE 2.kyu 1975
55kg:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Szabó Zsófia 18379 Jászberényi Yakuzák SE 1.kyu 1989
2 Leiter Anett 25184 Budai Harcművész SE 1.kyu 1991
3 Tóth Zsófia 27531 Siófok 2.kyu 1993
4 Nagy Andrea 15921 Harcosok Klubja Nagykőrös 2.kyu 1987
5 Szondi Anikó 4762 Hajdúszoboszló 1.dan 1990
6 Tátrai Kitti 30788 Victory Martfű 4.kyu 1991
7 Bartha Nikolett 28431 Fight Team HSE 2.kyu 1992
8 Tóth Bettina 5967 Fight Team HSE 2.kyu 1993
9 Hideg Szabrina 000293 IKO 1.kyu 1993
10 Halász Vivien 39001 IKO 2.dan 1990
11 Varga Mónika 000511 IKO 1.dan 1988
12 Pető Gyöngyi 6301 Oyama Dojo SE 4.kyu 1984
ffi kata:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Rozgonyi Zsolt 25120 Kádas Dojo Miskolc 3.dan 1975
2 Tóth Attila 4750 Tekeres SK 5.dan 1969
3 Csintalan Ádám B006732 Tekeres SK 1.dan 1991
4 Farkas Szilárd B006744 Tekeres SK 2.kyu 1995
5 Ifj. Nemes József 2216 Kemecse SE 2.dan 1984
6 Dr. Krajcsovics László 112 Tadashi HSE 1.kyu 1974
7 Schäffer Balázs 12356 Tameshiwari Dojo SE 2.dan 1986
8 Kalocsay Gergő 29405 Tameshiwari Dojo SE 1.dan 1993
9 Nagy Roland 26285 Alba Regia SC 1.dan 1973
10 Fodor Miklós 32131 Stabilitás 2.dan 1965
11 Domszky Tamás 5725 Honvéd Zrínyi SE 1.dan 1990
12 Rétfalvi Attila 27129 Kisvárda 2.kyu 1993
13 Kovács Balázs 6198 Budai Harcművész SE 2.dan 1984
14 Szabó István 33121 Power SE (Abony) 4.dan 1975
15 Travnik Norbert 6190 Kiskőrösi KKE 2.dan 1974
16 Németh Ákos 25405 Kiskőrösi KKE 4.kyu 1992
17 Márki Dávid 27545 Banzai KKK 2.kyu 1993
18 Patyi Gergő 000541 IKO 1.dan 1983
19 Kívés Zoltán MK012 Seiken STKE 1.dan 1971
20 Kiss Norbert MK004 Seiken STKE 1.kyu 1986
21 Molnár Csaba MK013 Seiken STKE 1.kyu 1973
női kata:
No. Name B.pass Club Grade Birth y.
1 Csetneki Anna 28358 Tekeres SK 1.kyu 1992
2 Bánszki Eszter 26718 Tekeres SK 2.kyu 1995
3 Puskás Nóra 109 Tadashi HSE 1.dan 1987
4 Fodor Andrea 33875 Fujimoto Dojo 4.dan 1973
5 Kovács Mónika 13248 Alba Regia SC 2.dan 1986
6 Farkas Tímea 14508 Honvéd Zrínyi SE 3.dan 1966
7 Kazár Natália 6137 Honvéd Zrínyi SE 1.kyu 1975
8 Bitai Melinda 25373 Bushido SE 4.dan 1973
9 Barna Anastasia KBZS044 Kanamura Dojo 1.kyu 1987
10 Mármarosi Henrietta 25554 Siófok 1.dan 1992
11 Szabóné Bálint Anita 6317 Power SE (Abony) 3.dan 1979
12 Kovács Beáta 17613 Power SE (Abony) 1.dan 1984
13 Tóth Hajnalka 5583 Victory Martfű 2.dan 1979
14 Magyari Dóra 19561 Victory Martfű 1.kyu 1993
15 Halász Vivien 39001 IKO 2.dan 1990
16 Kovács Janka 27221 Fuji-san KKK 1.dan 1987
17 Horváth Erika 26236 Seiken STKE 1.kyu 1990
18 Gábor Kinga 29896 Soproni MAFC 2.kyu 1987
19 Gyarmati Ildikó 19865 Karcagi SE 1.kyu 1989
20 Meck Krisztina 31544 Hinomoto Dojo HSE 2.dan 1977


^LAP TETEJÉRE!        
Design by: GrApixx Design Studio
      Bika_logo.gif


    



 

 

 

Spottv_1.gif



    

 

    


MKKSZ.gif


   





magyar